Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen do zanurzania | Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Piesza turystyka Tenis stołowy |
| Spa i relaks Łaźnia parowa | Zaplecze konferencyjne Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć | Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw |
Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas Angra dos Reis leży w dzielnicy Bracuhy. Zapewnia Wi-Fi oraz udogodnienia spa, takie jak łaźnia parowa i sauna. Convento do Carmo jest 2 km od obiektu, podczas gdy Ilha Comprida znajduje się około 10 min jazdy samochodem od tego apartamentu.
Położony w mieszkaniowej dzielnicy ten apartament proponuje pierwszorzędną lokalizację. Zapewniono bezpośredni dostęp do prywatnej plaży. Vila Histórica de Mambucaba leży w prawie 7 km stąd.
Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas wychodzi na jezioro i obejmuje patio, balkon i miejsce do pobytu dziennego. Obiekt noclegowy oferuje bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę.
Apartament posiada pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami. Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym basenowi i saunie, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Aktywności takie jak wędrówki piesze i tenis stołowy mogą dodać ekscytującego akcentu do pobytu gości. Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas oferuje patia oraz basen.
- Lokalne atrakcje
- Bracuy1 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Prywatna plaża
- Pokoje dla alergików
- Fryzjer/salon piękności
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Basen do zanurzania
- Plaża
- Leżaki
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Piesza turystyka
- Tenis stołowy
- Basen z widokiem
- Płytki koniec
Usługi
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Patio
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas?
Na miejscu Goście Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej i sauny. - ❓
Czy Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas ma basen?
Apartamentos, 3 Praias, Condominio De Luxo, Piscinas dysponuje basenem.